Rower treningowy SB-20 SMART13 499,00 zł
Brutto

Stages Bike - SB20 Smart Bike

Nieograniczona łączność z wirtualnymi platformami szkoleniowymi, w tym ZWIFT, Trainer Road i wieloma innymi. Dokładne opcje regulacji i najwyższej klasy wrażenia z jazdy zapewniają czystą przyjemność z jazdy i efektywność treningu.

Ilość


Nasze rozległe know-how jako producenta rowerów halowych jest połączone z naszym unikalnym doświadczeniem w zakresie jazdy na rowerze i treningu. Nieograniczona łączność roweru SB20 Smart Bike z platformami do jazdy na rowerze stacjonarnym, w tym ZWIFT, Trainer Road i wieloma innymi, a także wyjątkowe właściwości jezdne zapewniają czystą przyjemność z jazdy i efektywne treningi.

SB20 Smart Bike został zaprojektowany przez naszych ekspertów w pomieszczeniach i na zewnątrz i jest wyposażony w zaawansowany system ramy, który oferuje niezrównaną stabilność i trwałość oraz liczne funkcje zapewniające rewolucyjne wrażenia z jazdy.

Bezobsługowy układ napędowy z technologią włókna węglowego zapewnia niemalże niesłyszalną pracę, nawet przy wysokich oporach. Bezkompromisowe funkcje regulacji, a także ponadprzeciętna funkcjonalność zapewniają najwyższej jakości trening.

PARAMETRY:

Waga roweru: 62,5 kg

Wymiary roweru: 56 cm szerokość x 158 cm długość

Układ napędowy: Carbon Glyde z paskiem z włókna węglowego Gates® Carbon Drive ™

Materiał ramy: 6061T-6 aluminium

Sprzęt montażowy: Stal nierdzewna

Koło zamachowe: 23 kg

Łączność: ANT + i Bluetooth

Moc: Stages Power LR (dwustronny miernik mocy)

Precyzja: +/- 1,5%

Max. Moc: 2200 W przy 130 obr./min

Współczynnik Q: 157mm

Zakres dopasowania rowerzysty: 1,47 do 2,08 m

Max. Waga jeźdźca: 158 kg

Długość ustawień ramion korby: 165 mm, 170 mm, 172,5 mm, 175 mm

Real Bike Feel.
Znakomita charakterystyka jazdy zapewniająca bezkompromisowe wrażenia z jazdy. Sercem roweru SB20 Smart Bike jest płynna, cicha elektroniczna jednostka oporowa zapewniająca do 3000 watów niezwykle realistycznego odczucia na drodze aż do każdej elektronicznej zmiany biegów. Ponadwymiarowe koło zamachowe sprawia, że ​​wspinanie się, przyspieszanie i ruszanie z miejsca są bardzo dobrze odczuwalne.
Nieograniczona łączność.
SB20 Smart Bike jest zoptymalizowany dla najpopularniejszych platform do jazdy na rowerze stacjonarnym, w tym Zwift, Trainer Road, Sufferfest i wielu innych, z łącznością ANT + i Bluetooth dla wszystkich trybów sterowania.
Moc światowej klasy.
Dokładny pomiar mocy za pomocą dwustronnego miernika mocy. Miernik mocy Stages mierzy dane o wydajności w sposób niezawodny i dokładny, prawdziwy. Przemawia za nim kilka zwycięstw w Tour de France.
Przyszłość zaczyna się teraz.
Pokrywy hamulcowe SB20 Smart Bike zawierają elektroniczne przyciski zmiany biegów i osobne przyciski „sprintu”. Kolarze mogą dostosować funkcję każdego przycisku i wybierać między kilkoma wirtualnymi układami napędowymi symulującymi różne popularne konfiguracje rowerowe. Dzięki funkcjonalnym dźwigniom hamulca i przyciskom sterującym rower SB20 Smart Bike jest gotowy na ewolucję kolarstwa halowego.

Wyposażenie:

Ustawienia pozycji: wysokość siedziska i przód / tył, wysokość kierownicy i przód / tył - pomiary można przenieść bezpośrednio z roweru na rower SB20 Smart Bike.

25% maks. wirtualne nachylenie (na Zwift).

Wirtualne przełączanie za pomocą indywidualnie konfigurowalnych przycisków przełączania.

Rower jest standardowo wyposażony w przerzutki w maskach, a także Sprint Shifters.

Kompatybilny z kierownicami TT.

Dwa kosyzki na butelki-bidony.

Dwa porty USB.

Dwa obszary multimedialne dla smartfonów i tabletów.

Kompatybilny z komputerem rowerowym Stages Dash GPS oraz komputerami rowerowymi z obsługą ANT + i Bluetooth innych producentów.

Zgodne platformy do jazdy na rowerze stacjonarnym, w tym Zwift, Trainer Road, Full Gaz i wiele innych.

Stages Bike - SB20 Smart Bike App.

Indywidualnie konfigurowane przełożenie.

Bezprzewodowe aktualizacje oprogramowania układowego.

2020-06-22

Specyficzne kody

Opinie